Matematik

Ortaokulmatematik.org Mobil Uygulamamızı İndirdiniz mi?

MOBİL UYGULAMALARIMIZ HAZIR !

Android ve IOS işletim sistemini sahip olan cep telefonları için mobil uygulamalarımız yayında !

Hemen indir ve sitemizde ki tüm gelişmelerden ve eklemelerden haberdar ol !

Artık web sitemizi cep telefonunuzdan da kolayca takip edebileceksiniz. Eklenen dokümanları anında görebilecek ve indirebileceksiniz ! Nasıl mı ? 

logo%2bv2
 

 

ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİR

Android işletim sistemine sahip cep telefonu kullanan değerli takipçilerimiz için hazırlanmış olan uygulamamız sayesinde sitemize eklenen tüm konu anlatım föylerinden , testlerden , denemelerden , çalışma kağıtlarından , ders anlatım videolarından , soru çözüm videolarından ve  daha bir çok dokümandan anında haberdar olabilirsiniz. Uygulamamız sadece öğretmenler için değil öğrenci ve veliler içinde faydalı bir uygulamadır. Çünkü bir öğrenci sitemize eklenen videolardan anında haberdar olabilir ve onu izleyerek bilgisini artırabilir eksik olan yerleri giderebilir. Bir veli ise çocuğu için faydalı olabilecek dokümanları takip ederek çocuğuna dokuman açısından faydalı olabilir. İndirdiğiniz dokümanlar “Ortaokul Matematik” adı altındaki özel bir klasörde depolanacaktır. Yani farklı farklı klasörlerde dokuman aramanıza gerek kalmayacak ! Zamanla uygulamamız geliştirilerek daha yeni özellikler eklenecektir.
Android Uygulamamızı İndirmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız
 
android uygulamam%25c4%25b1z%25c4%25b1 indir

IOS MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİR

ISO işletim sistemine sahip Iphone cep telefonu kullanan değerli takipçilerimiz için hazırlanmış olan uygulamamız sayesinde sitemize eklenen tüm konu anlatım föylerinden , testlerden , denemelerden , çalışma kağıtlarından , ders anlatım videolarından , soru çözüm videolarından ve  daha bir çok dokümandan anında haberdar olabilirsiniz. Uygulamamız sadece öğretmenler için değil öğrenci ve veliler içinde faydalı bir uygulamadır. Çünkü bir öğrenci sitemize eklenen videolardan anında haberdar olabilir ve onu izleyerek bilgisini artırabilir eksik olan yerleri giderebilir. Bir veli ise çocuğu için faydalı olabilecek dokümanları takip ederek çocuğuna dokuman açısından faydalı olabilir. Zamanla uygulamamız geliştirilerek daha yeni özellikler eklenecektir.
 
Ios Uygulamamızı İndirmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız
 
ios uygulamamizi indir
 
 
 
 
 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu